nasze cocktaile
+ czytaj więcej
serwis kawowy
+ czytaj więcej
bary mobilne
+ czytaj więcej

Obsługa barmańskaW dzisiejszych, dynamicznie rozwijających się czasach, na każdym przyjęciu – firmowym, towarzyskim, czy weselnym, nieodłączne miejsce zajmuje różnego rodzaju alkohol. Zazwyczaj jest to albo przysłowiowa lampka wina, albo stojące na stole butelki, z których każdy gość próbuje stworzyć coś niezwykłego z często nie do końca oczekiwanym skutkiem.

Jeśli, więc chcesz aby alkohol na Twoim przyjęciu, to nie była tylko „czysta” stojąca na stole - dobrze trafiłeś! Barmani z firmy Let’s Drink odmienią nudną wódkę z colą w kolorowe, pełne fantazji i smaku cocktaile, cieszące nie tylko podniebienie, ale i oko. Oprócz bogatej oferty znanych i lubianych przez wszystkich drinków, nasi barmani, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gastronomicznej, są gotowi stworzyć całkiem nowe połączenia i smaki, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego gościa. Do państwa dyspozycji, poza wykwalifikowanym personelem, mamy również dwa mobilne bary o łącznej długości aż 7m, co pozwoli na szybką i sprawną obsługę dużej liczby gości. Aby sprostać państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka propozycji, z których każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie.

Zapewniamy cały asortyment niezbędny do obsługi Państwa przyjęcia, od mobilnego baru i wykwalifikowanego, zawsze uśmiechniętego personelu, aż po szkło, napoje i niespotykane egzotyczne owoce. Do dyspozycji gości, przygotowujemy wspólnie z Państwem skomponowaną kartę drinków, ułatwiającą wybór i komunikację z barmanami. Do wykonywanych przez nas koktajli wykorzystujemy jedynie oryginalne produkty, dlatego mogą być Państwo pewni, że, podczas degustacji, doświadczą głębi smaku i niezwykłych doznań estetycznych.

Zachęcamy do wysyłania zapytania na naszego maila: biuro@letsdrink.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-938-523

Działamy na terenie całego kraju!