obsługa barmańska
+ czytaj więcej
nasze cocktaile
+ czytaj więcej
bary mobilne
+ czytaj więcej

Serwis kawowy

Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki aromatycznej małej czarnej. Oprócz rozbudzenia naszych zmysłów o poranku, kawa towarzyszy nam także podczas ważnych okazji, takich jak np.: spotkania biznesowe i różnego rodzaju przyjęcia. A może by tak dodać do nich odrobinę urozmaicenia? Bariści z firmy Let’s Drink! przeniosą Cię w niezwykły, nieznany świat kawy. Dla nas to nie tylko pasja i wspaniały, pobudzający aromat - dla nas kawa jest sztuką! Nasi bariści to prawdziwi artyści. Każda kawa przygotowywana jest za pomocą techniki latte art, dzięki czemu to nie tylko kubek aromatycznej mieszanki ziaren a obraz który, powstaje przy pomocy nalewania odpowiednio przygotowanego mleka na powierzchni kawy.

Przygotowaliśmy dla państwa ofertę baru kawowego, który uświetni takie okazje jak: wesela, spotkania dla firm połączone ze szkoleniami czy po prostu przerwy kawowe.

Zachęcamy do wysłania zapytania na naszego maila: biuro@letsdrink.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 501-938-523

Działamy na terenie całego kraju!